O firmie

Istniejemy na rynku branży izolatorów termicznych od 2003 roku. Ogromne doświadczenie skierowało naszą uwagę na nowe pole działalności, jaką jest branża budownictwa pasywnego. Od 2014 roku realizujemy plany związane z projektowaniem i budową domów w technologii TTS i PPS. Widząc ogromne zapotrzebowanie na nowe technologie w branży budowlanej wychodzimy mu naprzeciw z naszą ofertą, doświadczeniem i now how.

Misja, wizja / filozofia

Jesteśmy pionierami w technologii TTS i PPS. Wychodząc z naszą ofertą i pomysłem na tanie, ekologiczne budownictwo chcemy zaszczepić na rodzimym gruncie ideę wykorzystania nowych technologii przyjaznych środowisku. Chcemy promować rozwiązania umożliwiające szybkie budowanie tanich w wykonaniu i oszczędnych w eksploatacji domów, których przewaga opiera się na wykorzystaniu niekonwencjonalnych, ekologicznych materiałów, nowoczesnym designie i wykonawstwie.

Dlaczego My

Jesteśmy jedynym na polskim rynku producentem prefabrykowanych elementów z rdzeniem poliuretanowym. Mamy ofertę domów, których parametry termiczne znacznie przewyższają domy wykonane w tradycyjnej technologii. Ich budowa jest rekordowo szybka, a eksploatacja nie generuje wysokich kosztów. Profesjonalne wykonanie od fundamentu po dach, gwarancja satysfakcji i zadowolenia z posiadania nowoczesnego, pasywnego i ekologicznego domu są niezaprzeczalnymi atutami przemawiającymi za wyborem naszej firmy do realizacji inwestycji życia, jaką jest budowa własnego domu.